مشکلات هنری کودکان ذهنی یا عملی ؟

در این سایت قرار است من به بعضی از مشکلات خاص در زمینه آموزش هنر به کودکان اشاره کنم . من با توجه به سالها تجربه به صورت عملی با کودکان و با توجه با چند سال کار کارشناسی در حوزه هنرهای کودکان به عنوان کارشناس هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صورت جدی قصد دارم به مشکلات بپردازم و راهکارهای عملی و اساسی را به شما درمیان بگذارم .

با تولد کودک اولین کلاس هنری او شروع میشود

در ابتدا باید مشخص شود که چرا دنیای هنری کودکان مهم است من به جرات می توانم بیان کنم که هنر برای کودکان از روزی که به دنیا می آیند مهم و حیاتی بوده و به هیچ عنوان نمیتوان این موضوع را نادیده گرفت. کودک از بدو تولد از زمانی که چشم به جهان می گشاید می بیند و هر آنچه که می بیند رنگها و تصاویری است که در ضمیر ناخودآگاه او نقش می بندد.به نظر می اید کلاس هنری برای کودک از همین زمان شروع  میشود . بعضی ها متخصصین اعتقاد دارند کودک در شکم مادر قادر به درک و شنیدن است و او در همان حالت نیز می آموزد. ما من این موضوع را از لحاظ بصری  بررسی میکنم شما میدانید که تصوصر یکی از عناصر هنرهای کودکان است کودک با دیدن تصاویر و رنگها تشابهات و اختلافات را درک میکند.

آموزش هنرهای کودکان کودکان ,هنری ,کودک ,مشکلات ,هنرهای ,عملی ,هنری کودکان ,هنرهای کودکان ,می بیند ,من به ,با توجهمنبع

کتابهای آموزش هنرها به کودکان

چرا به فکر دنیای هنری کودکان نیستیم

مشخصات

آخرین جستجو ها

سه سوته خرید کن تحویل بگیر ورزش گرام / varzeshgram Newtech 97 دانلود فرزند آبادان دانلود 98 آشپزباشی tehran 24 news فروش عروسک تلفن همراه بیداری اندیشه